Draudzes padomei‎ > ‎

Draudzes aktualitātes aprīlī

Publicēja 2012. gada 2. apr. 12:30Turaidas Draudze   [ atjaunināts 2012. gada 3. apr. 09:18 ]
Sveicināti mīļie brāļi un māsas Kristū! 

Šogad aprīļa sākums mums, kristiešiem, ir īpašs,
mēs atkal domās izstaigājam Kristus ciešanu 
un augšāmcelšanās ceļu. 
Pieminēsim un pagodināsim mūsu Kungu, mūsu glabēju...Jaunumi šomēnes:

1) Vispirms jau šis komunikācijas veids, mēģinājums, eksperiments ... es gribētu, lai mūsu abpusējā saikne kļūtu dinamiskāka, ātrāka informācijas apmaiņa un iespēja ātrāk pieņemt draudzei tanī brīdī svarīgus lēmumus;(izsakiet savu viedokli)

2) Draudzes padomes sapulce. Aprīlī sapulci nesasaucam, nākamā sapulce plānota maija pirmajā svētdienā, 6.maijā. Sapulces laiks tiks iepriekš izsludināts;(izsakiet savu viedokli)

3) Uzklausot draudzes locekļu viedokļus, ka arī izpētot citu draudžu pieredzi, rosināju noteikt "Kristību un Iesvētību dievkalpojumu" laikus, šobrīd piedāvājam mēneša 2. un 4. svētdienu. Tātad turpmāk kristības un iesvētības notiek dievkalpojumā mēneša 2. un 4. svētdienā (lūdzu izsakiet savu viedokli);

4) Apspriežoties ar Didzi aktualizējam jautājumu par vakara svētbrīžiem. Ņemot vērā, ka ceturtdienu vakaros ir kora mēģinājumi, būtu svarīgi saprast, vai šos divus pasākumus var savienot, vai tie tomēr jāorganizē atsevišķi. Lūdzu izsakiet savu viedokli par vakara svētbrīžu laikiem, kurā dienā, cikos, cik bieži utt..;(lūdzu izsakiet viedokli)

5) Didzis centīgi strādā pie lekciju organizēšanas un vieslektoru uzaicināšanas. Šobrīd ir zināms, ka savu "jā" vārdu vienai lekcijai ir devis mums jau zināmais un atzinību guvušais Mežaparka draudzes mācītājs Rolands Eimanis. Lekcijas laiks un tēma tiks ziņoti; (domājams, būs arī citas lekcijas)

6) Atkārtošu savu lūgumu - nozaru esošie un bijušie vadītāji, lūdzu apgaismojiet mani par norisēm nozarēs. Mani interesē konkrētas lietas, kas tiek darītas (uzskaitījums), bet vissvarīgāk - lietas, kas jāattīsta, problēmas, idejas utt.. Lūdzu esiet aktīvi!

Idejas, idejas; viedokļi, viedokļi; ieteikumi, ieteikumi...

7) Mājaslapa. Katrai nozarei ir sava lapiņa, lūdzu dodiet informāciju.

8) Atgādinu, ka pirms dievkalpojuma padome pulcējas uz kopīgu lūgšanu, lūdzu 10.55 pulcējamies visi sakristejā!

Mēs visi esam TĀ Kunga druvas strādnieki un mums par mūsu darbu ir apsolīta visaugstākā alga, centīsimies, strādāsim un kalposim, lai vairojas labība apcirkņos un Dieva draudze pieaug..

Šoreiz tas arī viss, gaidīšu jūsu viedokļus un atsauksmes uz e-pastu: guntars.abelitis@inbox.lv , telefoniski: 22313852, vai klātienē, pēc dievkalpojuma. Esmu sastopams vienmēr..

Svētīgu kalpošanu!
Guntars
Comments