Koris

„Teiciet To Kungu, jo Viņš ir žēlīgs, dziediet Viņa Vārdam, jo Viņš ir mīlīgs!

Psalmi 135:3

Aktuāli - Kora mēģinājumi

Kora mēģinājumi notiek ceturtdienās pulkst. 19.30 , visi, kas jūt aicinājumu dziesmās un mūzikā slavēt To Kungu, mīļi aicināti!

Par kora mēģinājumiem zvanīt draudzes ērģelniekam Vilnim t. 29529032

Koris

Dziedāšana ir viens no unikālākajiem un izplatītākajiem Dieva godināšanas un slavēšanas veidiem.

Dibināšana

Kopš 2001. gada vasaras Turaidas draudzes kori vada Vilnis Daņiļēvičs, pieaicinot muzicēt un dziedāt gan bērnus, gan pieaugušos. Uz kora nodarbībām ir aicināts ikviens interesents, pat ja kādam šķiet, ka viņš dziedāt neprot. Vairāk par mūsu balss skaņu, dziedot Dievam par godu, gavilēs slavē mūsu sirds.

Uzstāšanās

Mūsu koris uzstājas ne tikai dievkalpojumos un svētku reizēs, bet arī un kopā ar citām draudzēm sadraudzības dienās tuvākā apkaimē.

Kora mēģinājumi

Kora mēģinājuma laikus varat noskaidrot ierodoties uz dievkalpojumiem vai kontaktējot pa tālruņiem.

Dievs svētī ikvienu, kas dzied no sirds slavējot Tavu godu!